Aktualności

Blog JetSystem

Przez praktykę do wiedzy

Przez praktykę do wiedzy

Dla niektórych była to pierwsza wizyta w zakładzie produkcyjnym, gdzie mogli na żywo sprawdzić, czym właściwie jest cięcie strumieniem wody pod wysokim ciśnieniem i ścierniwem, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. czytaj więcej »

To kropla, która drąży ścieżkę do wiedzy

To kropla, która drąży ścieżkę do wiedzy

Ten projekt mógłby z powodzeniem działać jako program ogólnopolski, czyniąc z Elbląga zagłębie wiedzy na temat cięcia strumieniem wody. czytaj więcej »

Rozwój to podstawa sukcesu

Rozwój to podstawa sukcesu

Na targi Expo Surface w Kielcach, uchodzące za jedne z największych w branży, pojechały dwie maszyny marki SANdBOT 100 i 200. I zrobiły prawdziwą furorę, dzięki przemyślanej ekspozycji, oszczędnej, a jednocześnie doskonale widocznej. O tym, co przyciąga klientów, a także o nowościach oraz świeżych pomysłach opowiada Tomasz Daraszkiewicz, dyrektor sprzedaży i rozwoju marki SANdBOT. czytaj więcej »

To była lekcja praktyki

To była lekcja praktyki

Najpierw przez kilka miesięcy poznawali teorię waterjetów. Wreszcie przyszedł czas na to, by zobaczyć, jak maszyny działają w praktyce. Grupa uczniów z Technikum Mechanicznego, która bierze udział w Waterjet Academy, 14 marca odwiedziła halę produkcyjną firmy JetSystem. czytaj więcej »

Na początku był kamień...

Na początku był kamień...

Na początku człowiek formował narzędzia za pomocą kamieni. Później odkryto żelazo, ludzkość nauczyła się je obrabiać. Od tego momentu świat znacząco się rozwinął, dziś materiały tniemy plazmą, laserem albo wodą. I to właśnie o różnicach między nimi mówiono na kolejnych zajęciach "Kropla drąży wiedzę" w ramach Waterjet Academy. czytaj więcej »

Kilka godzin turnieju? Żaden problem!

Kilka godzin turnieju? Żaden problem!

Dla nich kilka godzin na korcie to nie pierwszyzna, są wytrzymali i zdeterminowani. Młodzi zawodnicy zaciekle walczyli o jak najlepsze miejsca, zwłaszcza, że był to tenisowy turniej Masters, czyli ostatni z letniego cyklu JetSystem Active Team JUNIOR CUP. czytaj więcej »

 
1 / 3

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zainteresował cię temat? Zadzwoń teraz: 55 236 18 82.

Misja Grupy JetSystem

Misją Grupy JetSystem jest nie tylko sprzedaż doskonałych urządzeń oraz zapewnienie profesjonalnego wsparcia technologicznego
i serwisu, ale również szeroko pojęta edukacja na temat technologii cięcia strumieniem wodnym.