Aktualności

Blog JetSystem

Wiedza jest kapitałem

Wiedza jest kapitałem

Dla niektórych była to pierwsza wizyta w jakimkolwiek zakładzie. Inni widzieli już różne maszyny, ale takiej, która tnie wodą jeszcze nie. Jedno jest pewne ? waterjety zrobiły wrażenie na wszystkich. Co dwa miesiące, od grudnia do kwietnia, studenci Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie uczestniczyli w zajęciach przygotowanych przez firmę JetSystem. czytaj więcej »

Dzieci realizują swoje marzenia

Dzieci realizują swoje marzenia

Siedem, pełnych emocji spotkań na korcie, a na koniec wielki finał z ośmioma najlepszymi zawodnikami ? młodzi entuzjaści tenisa przez siedem miesięcy, od października do maja, rywalizowali ze sobą na kortach pod okiem trenerów z B&M Tennis Club. Za nami siódmy turniej pierwszej w historii edycji zawodów cyklu JetSystem Active Team Junior Cup. czytaj więcej »

Przez praktykę do wiedzy - wytnij konkurencję na rynku pracy

Przez praktykę do wiedzy - wytnij konkurencję na rynku pracy

Dla niektórych była to pierwsza wizyta w zakładzie produkcyjnym, inni mieli okazję porównać to z technologią, jaką znają z pracy. Kolejna grupa studentów z Olsztyna przyjechała sprawdzić czym właściwie jest cięcie wodą, zarówno od strony teoretycznej, jak i praktycznej. czytaj więcej »

JUDO - Najlepsi z najlepszych gościli w Elblągu

JUDO - Najlepsi z najlepszych gościli w Elblągu

Ponad 350 zawodników z całego świata, zawodnicy kadry polskiej, a także treningi ze znakomitym rosyjskim trenerem ? tak wyglądała czwarta edycja zgrupowania JUDO Camp, które odbyło się na początku roku w Elblągu. Na prowadzących zajęcia czekała niespodzianka ? wyjątkowe statuetki ze stali i kamienia. czytaj więcej »

Chodzi o to, żeby poruszyć wyobraźnię

Chodzi o to, żeby poruszyć wyobraźnię

Dlaczego drewniana rama roweru jest innowacyjna, jak stworzyć reklamę, która nie tylko cieszy oko, ale ma przesłanie oraz jak wygląda proces tworzenia ? kolejne pytania, kolejne spotkanie w ramach Waterjet Academy. Uczniowie Technikum Mechanicznego po raz czwarty w tym roku szkolnym spotkali się w Elbląskim Parku Technologicznym. Tym razem tematem przewodnim był dizajn. czytaj więcej »

Studenci zaczęli przygodę z waterjetami

Studenci zaczęli przygodę z waterjetami

Właśnie ruszyła WaterJet Academy dla studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. Tadeusza Kotarbińskiego w Olsztynie. 20 grudnia grupa studentów mechatroniki samochodowej i przemysłowej tej uczelni odwiedziła Elbląski Park Technologiczny, gdzie odbył się wykład, później żacy mogli się przekonać, jak waterjet radzi sobie w praktyce. czytaj więcej »

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zainteresował cię temat? Zadzwoń teraz: 55 236 18 82.

Misja Grupy JetSystem

Misją Grupy JetSystem jest nie tylko sprzedaż doskonałych urządzeń oraz zapewnienie profesjonalnego wsparcia technologicznego
i serwisu, ale również szeroko pojęta edukacja na temat technologii cięcia strumieniem wodnym.